Біблійний путівник для дітей. Роберт Уілоубай купить в Христианский магазин КориснаКнига

Ця книга попровадить тебе по всій Біблії - від Буття до Об'явлення. Можеш починати від самого початку і читати невеличними частинами, поки не дійдеш до кінця.
Артикул600-002
Біблійний путівник для дітей. Роберт Уілоубай купить в  Христианский магазин КориснаКнига

Обзор

Ця книга попровадить тебе по всій Біблії - від Буття до Об'явлення. Можеш починати від самого початку і читати невеличними частинами, поки не дійдеш до кінця. Це дасть тобі можливість спостерігати, як діє великий Божий план щодо людства. Можно також подивитися в алфавітний покажчик, що в кінці книги, і знайти те, що тебе цікавить.
Читаючи цю книгу, завжди тримай біля себе Біблію, щоб можна було відкрити її і дізнатися щось більше у тому випадку, коли побачишь посилання на Біблію жирним шрифтом.
Зверху кожної сторінки вказується частина Біблії, яка розглядається: Старий Завіт чи Новий Завіт. Там також вказана тема, що досліджується.
Гартаючи книгу, зверху на деяких сторінках ти побачиш історичну лінійку. Частина цієй лінійки забарвлена яскравим блакитним кольором, щоб показати, в який період відбувалися події даного розділу книги. На ціх сторінках також повторюється те, що відьулося раніше, а також здійснюється огляд наступної частини книги.

Характеристики

Издательство
Украiнске Бiблiйне Товариство
Язык
Русский
Дата издания
2004
Кол-во страниц
122
Иллюстрации
цветные
Вес
320 г
переплет
Мягкий
78 грн.
92 грн.
600-002
Осталась 1 штука
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!