Біблійна Динаміка. Розвиток Особистостей та Ідей. Сучасний Коментар на Тору. Том 1. Буття. Пінхас Полонський купить в Христианский магазин КориснаКнига

Біблійна Динаміка. Розвиток Особистостей та Ідей. Сучасний Коментар на Тору. Том 1. Буття. Пінхас Полонський купить в  Христианский магазин КориснаКнига
Хит!

Осталось несколько штук

Артикул KK-0017089


Біблійна Динаміка це новий коментар до Тори (П’ятикнижжя Мойсеєва), що дає можливість побачити біблійні персонажі як динамічні особистості, які не були «статичними праведниками» — але розвивалися, змінюючи свої життєві концепції в процесі діалогу з Богом.


450 грн.
350 грн.

Обзор

Біблійна Динаміка це новий коментар до Тори (П’ятикнижжя Мойсеєва), що дає можливість побачити біблійні персонажі як динамічні особистості, які не були «статичними праведниками» — але розвивалися, змінюючи свої життєві концепції в процесі діалогу з Богом. Такий підхід дозволяє зрозуміти історії Тори на новому рівні, співзвучному з динамікою часу та культурою, в яких ми живемо.

Коментар заснований на вченні р. А.Ї. Кука та р. Є.Л. Ашкеназі (Маніту), найбільших єврейських мудреців і каббалістів 20 століття.

Про автора
Пінхас Полонський народився в 1958 році в Москві. У 1975 — 1987 рр. був активістом підпільної єврейської діяльності в СРСР, боровся за право виїзду в Ізраїль, викладав юдаїзм і єврейську традицію. У 1987 році репатріювався в Ізраїль, де продовжив вчитися і викладати в Бар Іланському та в Аріельському університеті.

На сьогоднішній день опублікував понад 25 книг з єврейської традиції та філософії, з яких найбільш відомі: молитовник «Врата Молитви», монографія «Рав А.Ї. Кук — особистість і вчення», «Єврейський погляд на християнство — 2000 років разом», «Ізраїль і людство — новий етап розвитку» (за матеріалами р. Урі Шеркі).

«Біблійна Динаміка» — головна праця, якою він займається останнє десятиліття.

Характеристики

Автор
Пінхас Полонський
Язык
Украинский
Дата издания
2020
Кол-во страниц
688
Формат страниц
145*215
Вес
970 г
переплет
твердий
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!