Духовне формування. Ноуен Генрі купить в Христианский магазин КориснаКнига

Духовне формування. Ноуен Генрі  купить в  Христианский магазин КориснаКнига
  • Духовне формування. Ноуен Генрі  купить в  Христианский магазин КориснаКнига
  • Духовне формування. Ноуен Генрі  купить в  Христианский магазин КориснаКнига

Нет в наличии

Артикул KK-0015999


«Духовне формування – це не кроки на шляху до досконалості, а рухи від розуму до серця через молитву в її найрізноманітніших формах, які возз’єднують нас із Богом, одне з одним, із нашою істинною сутністю» -- Генрі Ноуен


100 грн.
90 грн.
Сделать предзаказ

Обзор

Ця книжка – посібник про те, як вести духовне життя, як навчитися дихати в ритмі Святого Духа й рухатися до Бога під час тривалої мандрівки віри. Але йдеться в ній не про кроки до просвітлення чи послідовні етапи розвитку, а про рухи – від того, що поневолює й руйнує, до визволення і повноти життя.

Саме рухи від тьмяного до прозорого, від ілюзії до молитви, від смутку до радості, від обурення до вдячності, від страху до любові, від вилучення до залучення і від заперечення смерті до приязні з нею й утворюють дорогу серця, шлях духовного формування.

Запропоновані тут духовні настанови дарують можливості зійти від розуму до серця й жити там, у самісінькому осерді – у місці, де мешкає Бог і де нас формуватиме Святий Дух.

Ця книжка - перша у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена. Інші книги трилогії - "Духовне керівництво" та Духовне розпізнавання".

Характеристики

Издательство
Нард
Автор
Нувен Генри
Язык
Украинский
Дата издания
2016
Кол-во страниц
224
Формат страниц
130*200
Вес
290 г
переплет
Мягкий
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!