Духовне розпізнавання. Генрі Ноуен купить в Христианский магазин КориснаКнига

«Щоб віднайти сенс, мету й напрям у житті, мусимо спочатку усвідомити своє розгублення. Я хочу розповісти вам про шлях, який веде з темряви на світло » -- Генрі Ноуен
АртикулKK-008927
Духовне розпізнавання. Генрі Ноуен купить в  Христианский магазин КориснаКнига

Обзор

«Щоб віднайти сенс, мету й напрям у житті, мусимо спочатку усвідомити своє розгублення. Я хочу розповісти вам про шлях, який веде з темряви на світло » -- Генрі Ноуен

Книжка розповідає про духовне розпізнавання, описує умови для нього в усамітненні та спільноті, а також практику того, що Біблія називає «розпізнаванням духів» істини й фальші.

Божественні настанови можна відшукати у книжках, що їх ми читаємо, у природі, що нею милуємося, у людях, яких зустрічаємо, і в подіях, які переживаємо. Практика розпізнавання допоможе нам віднайти і перевірити своє покликання. Ми можемо відкрити свої серця божественній присутності. Можемо з’ясувати, хто ми такі насправді. І впевнитися у тому, коли діяти, коли чекати, а коли дозволити, щоб нас вели уперед.

Духовне розпізнавання – древня християнська практика, що пропонує багато джерел мудрості, звідки можна напитися.

Ця книжка - остання у трилогії, що є своєрідним підручником з духовного життя від одного з накращих християнських письменників і духовних вчителів ХХ століття Генрі Ноуена.

Характеристики

Издательство
Нард
Автор
Нувен Генри
Язык
Украинский
Дата издания
2017
Кол-во страниц
288
Формат страниц
130*200
Вес
320 г
переплет
Мягкий
  • Духовне розпізнавання. Генрі Ноуен
  • Духовне розпізнавання. Генрі Ноуен купить в  Христианский магазин КориснаКнига
104 грн.
116 грн.
KK-008927
Осталось несколько штук
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!