Ревна молитва. Прісцилла Шаєр купить в Христианский магазин КориснаКнига

Книга «Ревна молитва» – це план дій до істинної, сфокусованої, стратегічної молитви: просто зараз, на колінах, без жодних сумнівів у перемозі.
АртикулKK-0016731
Ревна молитва. Прісцилла Шаєр купить в  Христианский магазин КориснаКнига

Обзор

У ВАС Є ВОРОГ.

І він рішуче налаштований знищити все те, що вам таке дороге. Робить він це обдумано. Підступно. Стратегічно. І саме цієї миті він цілиться у ваше серце, ваш розум, ваш дім і ваше життя.

А ця книжка – це переможний план битви, ваш шанс дати йому бій. Зі зброєю, яка по-справжньому діє. Із молитвою.

Прісцилла Шаєр торкається неймовірно важливих тем: вашої ідентичності, сім’ї, минулого, про яке ви шкодуєте, того, що вас виснажує, ваших спокус, страхів, вашого ставлення до життя. Кожен розділ цієї книжки викриває жорстокі, детально сплановані проти вас підступи ворога. Але найважливіше – тут ви навчитеся розробляти особисту молитовну стратегію боротьби. Записуючи молитви на відривних картках цієї книги, ви можете зберігати їх у найзручніших для вас місцях і активно боротися з ворогом через ревну молитву. Бо правда у тому, що перемоги самі не приходять.

Книга «Ревна молитва» – це план дій до істинної, сфокусованої, стратегічної молитви: просто зараз, на колінах, без жодних сумнівів у перемозі.

Характеристики

Издательство
Кана
Автор
Прісцилла Шаєр
Язык
Украинский
Дата издания
2019
Кол-во страниц
232
Формат страниц
125*175
Иллюстрации
черно-белые
Вес
280 г
переплет
твердий
230 грн.
322 грн.
KK-0016731
В наличии
Отзывы и оценки покупателей

Оставьте отзыв об этом товаре первым!